Festo Praha

Moderně vybavené učebny pneumatiky a hydrauliky, kvalitnější zázemí a stravování vytváří příjemné prostředí pro účastníky seminářů.


cz_praha_budova_intext.jpg 

Zákazníkům nablízku

Sídlo společnosti totiž není zachmuřenou pevností, do které mají přístup pouze obchodní partneři – je místem setkání, otevřeným pro kohokoliv. Můžete sem klidně přijít jen tak pro inspiraci, nebo se svými dětmi, které tu můžete nechat nahlédnout do zajímavého světa automatizace. A věřte, že se jim to bude líbit. Přízemí, kde nejdříve vstoupíte do prostorného vestibulu, je koncipováno jako zóna bezprostředního kontaktu s návštěvníky. Právě zde najdete interaktivní prezentační panely a automatizační modely, kde si malí i velcí mohou pohrát se systémy osvětlujícími funkce optických čidel, pneumatických válců a chapadel a mnoho dalšího. V určitém věku je totiž manipulační automat, který vám podá balíček bonbonů Lipo, tím nejlepším prostředkem probouzejícím lásku k technice. 

První patro patří kromě kanceláří z velké části oddělení vzdělávání a seminářů. Několik učeben vybavených nejmodernější projekční a výukovou technikou nabízí lektorům vzdělávacích programů vynikající podmínky pro jejich práci. I zde se totiž pamatuje na myšlenky J. A. Komenského, takže na teoretickou výuku bezprostředně navazuje praktická práce na výukových panelech. Ostatně to není nic nového, takto jsou organizovány všechny výukové moduly společnosti ve všech jejích vzdělávacích zařízeních.

zpět

vyhledat

 
World Skills